Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 774 komentarze

Żeby Polska była Polską

Jan Szczepanik - Najpierw oddać chwałę Bogu. Następnie wprowadzić Nową Ekonomię: znacjonalizować NBP. Zastopować: chrystofobię, aborcję, gender, przymusowe szczepienia, GMO, opryski chemtrails, multi culti, polityczną poprawność, oraz grabież Polski.

W dniu 11 Listopada 2014 roku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zamiast Marszu Niepodległości, proponuję zorganizować w Warszawie Wielką Manifestację Antywojenną.

Grozi nam zagłada. Banksterska finansjera światowa NWO, poprzez swoich agentów w Polsce i nie tylko wrabia nas w wojnę z Rosją. Niestety, obawiam się jednak, że manifestacja antywojenna nie przejdzie. Tylko będą krzyczeć: "Raz sierpem, raz młotem ..., Wielka Polska,- czy -  Europa dla białych " Nie jestem przeciwny Wielkiej Polsce, czy Europie dla białych, ale to nie jest czas na takie sprawy w sytuacji, kiedy grozi nam największe niebezpieczeństwo.

Niestety ludzie są ogłupieni i myślą telewizorem. Dlatego marsz niepodległościowy w tym roku powiniemn mieć charakter antywojenny. Chodzi o to, żeby wykorzystać ten marsz do uświadomienia Polaków, kto naprawdę zagraża naszemu bezpieczeństwu. Dziś ruch pacyfistyczny właściwie ukierunkowany jest postawą wysoce patriotyczną. I taka postawa może dziś Polskę uratować. Bo nie mamy ani armii, ani uzbrojenia. Nie mamy jak się bronić, to chciaż nie drażnijmy Rosji, nie prowokujmy. Nie pozwólmy by agentura NWO w Polsce nami manipulowała.

Żądajmy, by Banda Czworga, pieniędzmi pochodzącymi z naszych podatków nie wspierała banderowców, naszych śmiertelnych wrogów. Żądajmy zniesienia progów wyborczych.

KOMENTARZE

 • Inicjatywa ta jest wyjątkowo cenna....
  w kontekście pewnie planowanych już prowokacji pod ambasadą Rosji. Do listy prowokatorów dołączyła ostatnio Liga Obrony Suwerenności. Obawiam się że jest to jakiś kolejny płatny koń trojański, który pod płaszczykiem patriotyzmu robi jakąś wywrotową robotę.
  Dlatego ta inicjatywa jest bardo cenna. Zaś pod ambasadą Rosji trzeba się pojawic ale w celu zaproszenia Rosjan do wspólnych modlitw o pokój miedzy naszymi narodami. Myślę że powinniśmy zaprościc Rosjan na Jasną Górę do takich wspólnych modlitw
 • @Jan Paweł 23:21:35
  Myślę, że Episkopat mógłby teraz, niejako w odpowiedzi na List Pojednania, zaprosic Rosjan na Jasną Górę. Bo chyba sytuacja dojrzała już do tego.
 • ----------- TO TY !!!!! zaproponowałeś ! i masz rację
  -------------JAK NIE JA !!! to KTO ??? -kto ? J,P -zrobi to za Ciebie !?
 • NA PEWNO WSZYSCY POLACY POWINNI PRZYJŚĆ POD POMNIK DMOWSKIEGO
  Aby sobie powiedzieć prawdę o naszej hm, niepodległości. Ja tam będę i wszystkich zapraszam. Tam jest również najlepsze miejsce na demonstrację antywojenną. Nie podoba mi się pomysł Autora, aby nie urządzać Marszu Niepodległości. To jest dobra młodzieżowa impreza i niech się rozwija - dla dobra wspólnego.
  Oczywiście jest słuszne aby tego dnia się porządnie i po katolicku pomodlić. Proboszcz parafii miejscowej udzielił zezwolenia i błogosławieństwa - żebyśmy 11-go Listopada przy pomniku Dmowskiego odprawili Mszę Świętą. Do dogrania jest - czy Msza będzie rano, czy po południu.
  No i koniecznie - należy zabrać ze sobą kamery i aparaty fotograficzne, i wszystko filmować, fotografować, utrwalać - a potem rozpowszechnić przez internet. Aby zabezpieczyć się przed prowokacjami oraz - aby utrwalić ważne, historyczne święto narodowe.
  Czołem Wielkiej Polsce!
 • @Eugeniusz Sendecki 12:00:45
  ----na mszę !! to idz se Pan do kościoła !!! -Dmowski gdyby mógł ! jaja by Panu odciął za tą katolickość pod jego pomnikiem !!!!!!!!!
 • @ninanonimowa 22:02:55 - PROSZĘ BARDZO, NIECH PANI PRZYJDZIE Z BATIUSZKA, ALBO Z REBEM...
  Szanowna Pani
  Pan Dmowski był narodowym demokratą i szanował swój naród. Potrafił uszanować i politycznie się dobrze przysłużyć polskim katolikom. Za to jesteśmy my, Polacy i katolicy jemu wdzięczni. Sporo nauczył polskich katolików pod względem politycznym i dlatego jesteśmy jemu wdzięczni. Potrafił prawidłowo odczytać Znak Czasu, jakim było postawienie w roku 1901-szym Krzyża na Giewoncie. Bo to właśnie tak było: najpierw była Wola Boża - żeby Polska powstała, potem poruszone zostało serce ludu, a na koniec objęli Sprawę Polską swoimi dłońmi politycy narodowi (endecy). Endecja (kierowana przez Dmowskiego) zawsze szła z narodem i z Bogiem. Dlatego wygrywała i dlatego my, katolicy polscy odbudowaliśmy SWOJE (czyli Boże! przynależące do Boga i Matki Boskiej) KRÓLESTWO.
  Potem Słudzy Diabła (WASP-owscy masoni, komuniści i naziści - w latach 1926-1940) nam to królestwo zniszczyli, ale zrobili bardzo głupio, bo podnosząc rękę na Polskę podnieśli dłoń na Boga i Jego Matkę i tym samym zasłużyli na przegraną. Pierwsi przegrali naziści, potem komuniści, a obecnie widzimy upadek masonerii.
  Mnie bardzo niepokoi, Droga Osobo o pseudonimie "Ninanonimowa" że ośmiela się Osoba kwestionować Mszę Świętą odprawiona przez kapłana Kościoła Świętego przy pomniku Dmowskiego w dniu 11-tym listopada 2014. Przecież spokojnie Osoba może przyjść ze swoim kapłanem (popem, lub rabinem, albo nawet pastorem) i modlić się po swojemu. Polsce to nie zaszkodzi, a my Polacy katolicy będziemy Osobę tolerować - zgodnie z polską tradycją narodową.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY