Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 774 komentarze

Żeby Polska była Polską

Jan Szczepanik - Najpierw oddać chwałę Bogu. Następnie wprowadzić Nową Ekonomię: znacjonalizować NBP. Zastopować: chrystofobię, aborcję, gender, przymusowe szczepienia, GMO, opryski chemtrails, multi culti, polityczną poprawność, oraz grabież Polski.

25 lecie niszczenia i rozgrabiania Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Uwaga! Notka ta nie jest dla wszystkich, tylko dla obłąkanych.

 

Mapa "Polska - 25 lat wolności" - specjalny prezent od kancelarii premiera

Każdy chętny - dziecko i dorosły - może otrzymać od kancelarii premiera specjalny prezent z okazji rocznicy przemian 1989 roku

    

 

Czy na tej mapie zaznaczono, zniszczone i ruiny zakładów przemysłowych, zakładów , które jeszcze istnieją a nie są POLSKIE, czy zaznaczono w ,których miejscach są spożywcze markety, żeby łatwiej było żebrać resztki wyrzuconej żywności. Czy pokazano jak buduje się drogi,  jakim kosztem ,jakimi zadłużeniami ??? Potrzebna mapa banków.

Jakie przemiany, od 25 lat ciągle ci sami ludzie siedzą w Sejmie,  to chyba o czymś świadczy, że Polska nie jest wolnym krajem, a media mamy reżimowe, ta mafia sami oszuści, zmieniali nazwy partii żeby oszukać  Polaków, okradli OFE i wiele innych przekrętów, przestępca powinni  siedzieć w więzieniu , a tu zobaczcie, reżimowe media ich chwalą , choć naród myśli co innego o tym wszystkim.

To ma być kraj wolności  co bezczelnie narzuca propagandą na kogo mamy głosować, to ma być kraj wolności gdzie drzewa ściąć nie możesz na własnej działce bez zgody tej mafii. Kampanię wyborczą robią sobie za nasza podatki, a partie z poza sejmu za swoje pieniądze. Czy to jest uczciwe? Wprowadzając progi wyborcze, naruszają Konstytucję, którą sami uchwalili, a która mówi, że wybory mają być proporcjonalne.  W ten sposób  Okrągłostołowa Banda Czworga zabetonowuje scenę polityczną. Dlatego ciągle rządzi ta sama ośmiornica.

 I jaka tu wolność ? Nędza i kłamstwa, afera za aferą i wszystko zamiatanie pod dywan.

A czy dziesiątki  tysięcy bezdomnych, których nowe "wyzwolicielskie" władze wyzwoliły od dachu nad głową,  też dostaną prezenty od premiera? No i Jaki prezent sprawi  kancelaria milionom bezrobotnych, których dobre władze "wyzwoliły" od katorgi pracy?

Niedożywione polskie dzieci  pytają: A czy da się taką mapę zjeść? I na jak długo starczy?

 

Wiemy, że światem rządzi pieniądz. Tak, to prawda. Dlatego, żeby wygrać wojnę potrzebne są trzy rzeczy. Po pierwsze pieniądze, po wtóre pieniądze i po trzecie pieniądze. Ale w historii wielokrotnie bywało tak, że mała armia pokonywała wielką.

A więc, nie wystarczy tylko siła samych pieniędzy, potrzebna też mądrość i znajomość przedmiotu.

Nieraz skromnymi środkami, można uruchomić takie siły, które zaczną napędzać same siebie. W ten sposób jest wykorzystywana siła wiatru, wody, do wytwarzania prądu indukcyjnego. Potem wystarczą elektromagnesy zasilane prądem, który one wytwarzają, ale na początek, potrzeba zasilenia prądem (ekstra ) z zewnątrz, który sprawi że powstanie elektromagnes , dzięki któremu może być wytwarzana potężna energia.

Zastrzyk finansowy potrzebny jest na sam początek. Żeby dotrzeć do mózgów ludzi, należy złamać media głównego ścieku. Czyli, że musi to być coś co ludzie chętnie przyjmą. A zatem nie może to być coś nudnego. Winno to być skaczące do oczu, estetycznie podane,  komunikatywne, bez drobiazgowych wyszczególnień, dlatego, że ludzie nie mają ani czasu, ani ochoty na wnikliwe zagłębianie się. Popkultura sprawiła, że są płytcy, puści i bezideowi. A my mamy dotrzeć z naszym przesłaniem do ludzi myślących telewizorem.Właśnie takich już poważnie odmużdżonych.

 

A zatem cóż ja proponuję? Proponuję wydanie albumu 25 lecia grzebania Polski. Chodzi o to, żeby to było dzieło przepojone miłością do naszej ukochanej Ojczyzny. Żeby było nostalgiczne, romantyczne. Pokażmy jak ta Polska tak wspaniała i kochana jest rozgrabiana, niszczona. Pokażmy życie ludzi jednych i drugich. I te puste hale URSUSA, opustoszałe fabryki i wyeksmitowanych na bruk ludzi z bloków zakładowych, które zostały za bezcen oddane obcym  zagranicznym nabywcom. Pokażmy widma pustych zniszczonych przez V Kolumnę zakładów pracy. Pokażmy zadłużenie Polski i perspektywy dla naszych dzieci.

Ach cóż ja będę opisywał. Tak jak widzom nie przedstawia się scenariusza filmu, tylko film. Podobnie i tu. Ludzie mogą mieć pieniądze, ale jeśli nie mają wyobraźni, to nie chwycą. Cóż daltoniście po kolorach.

Wiem, że są tacy, których stać na wydanie takiego albumu i nic by na tym nie stracili, bo ludzie  taki album kupowali jak Biblię, gdyby tylko w nim była pokazana  prawda o Polsce, to znaczy o nas, o naszym życiu, o naszych dążeniach o naszych nadziejach i o naszej miłości. Pokazać świat wartości.

Na zakończenie należałoby przedstawić sposób wyjścia z niewoli dłużnego, odsetkowego pieniądza opartego na dolarze. Pokazać, że obecna „ekonomia” wykładana na uczelniach nie jest ekonomią, ale ideologią. A nauka o pieniądzu, jest  traktowana niczym wiedza tajemna dostępna jedynie dla wybranych. Jeśli wydawca takiego albumu da ludziom nadzieje, że na gruncie proponowanych zmian finansów, i poprzez wdrożenie Nowej Ekonomi, nastąpio zmiany cywilizacyjne, to ludzie pójdą za nim. O ile będzie za tym w sposób niekłamany stał całym sercem, to Naród pójdzie za nim. Oczywiście sam tego nie zrobi, musi mieć przy sobie fachowców .

KOMENTARZE

 • @Autor
  Widocznie i ja jestem oblakanym, bo mi sie artykul podoba-:))
 • --------ulotkami !! nas załatwili -- ulotkami MY ! ich załatwmy
  --------------WSPÓLNY MIANOWNIK Polaków -jaki ?? -------

  ----------------MIEJSCE ZBIÓRKI ?? ------wspólny adres ??? ------------

  http://kochanezdrowie.blogspot.com/2014/09/mimo-wszystko-sprobuj.html
 • @comsens 20:23:17
  http://finanse.wp.pl/kat,1033699,title,200-zlotych-za-obiad-dla-urzednika,wid,16885318,wiadomosc.html?ticaid=113755&_ticrsn=3
 • @comsens 20:23:17
  udziela się ta choroba błąkania obłąkania ważne że jest
 • @mania przepraszania 21:53:00
  Dzieki za link. Ja co prawda zyje ponad 30 lat za Wielka Woda(ale bardziej na polnoc), ale nigdy w zyciu nie pomyslalem, aby tak szajba moim Kochanym Rodakom odbila. No, ale skoro stali sie "cywilizowanymi europejczykami"(bo przedtem bylismu dzikimi), to zaczelo obowiazywac jedzonko za 200 zlotych z podgrzewaczy-;). Ogolnie rzecz biorac, to zapanowala jakas paranoja nie tylko w Polsce, ale i na calym swiecie, w zwiazku z czym waluta upadla na pysk wartosciowo chyba lata w powietrzu. Bo jak widac od pewnego okresu, nic sie absolutnie nie liczy poza pieniedzmi; im wiecej mam, tym wiecej chce, a reszte.....moze szlag trafic. Tragiczne, bardzo tragiczne.
 • ----------1000tyś. lat niszczenia Polski / LECHII
  ------------------SŁOWIANIE !! -dzieci BOGA --------------------------
  http://www.youtube.com/watch?v=PR2zf6ZIu5c

  http://bialczynski.wordpress.com/2014/09/14/rownonoc-i-swieto-plonow-w-nowinie/
 • @ninanonimowa 22:45:22
  http://wspanialarzeczpospolita.wordpress.com/2014/07/22/lechici/
 • Komentarz 18 letniej Thais
  Hey Apacz
  A Ci ludzie z NEonu się jakoś poza internetem organizują? Podejmują jakieś wspólne akcje pod wpływem artykułów? Podoba mi się pomysł albumu. Wołanie w obrazach. Taki album, żeby był mocny, musiałby być zrobiony bardzo profesjonalnie, uderzająco, żeby nie można było przejść obojętnie. (I teraz w wyobraźni pojawiają się różne zamglone, niewyraźne zdjęcia, jakby sam ich nastrój, bez konkretnego obrazu i wie się, że takch zdjęć nie jest się w stanie zrobić i znów odczuwa się niemoc twórczą - jak z tym filmem, co mi się ciągle marzy...). Myślisz, że będziesz miał konkretny odzew?

  Swoją drogą, jest taka strona, może Ci się kiedyś przyda do jakiegoś projektu, niekoniecznie do tego: http://polakpotrafi.pl/, gdzie zbiera się środki na różne projekty. Jeśli dobrze pomysł przekazać, by wzbudzić zainteresowanie, można coś uzyskać. Nie wiem dokładnie, jak to działa. Nie czytałam regulaminu.

  Muszę doczytać, Twoja notka na NEonie mi przypomniała, o nowej ekonomii. Zatrzymałam się chyba na czwartej lekcji. Pamiętasz, pisałam Ci kiedyś, że się zaczytuję w literaturze faktu i ekonomicznych artykułach... To było chyba na początku wakacji. Potem wróciłam do stanu normalnego, czyli niezdolności myślenia w kategorii liczb. Ale z nowej ekonomii muszę się doszkolić, bo ta koncepcja wydaje mi się naprawdę interesująca, chociaż do tej pory jeszcze się nie przekonałam w stu procentach (mój komentarz dotyczył pierwszej części albumu, a nie zakończenia, w którym chcesz przedstawić "sposób wyjścia z niewoli dłużnego, odsetkowego pieniądza opartego na dolarze. Pokazać, że obecna ekonomia wykładana na uczelniach nie jest ekonomią, ale ideologią. A nauka o pieniądzu, jest traktowana niczym wiedza tajemna dostępna jedynie dla wybranych"). Za mało wciąż z tego rozumiem. Może mi te dalsze lekcje rozjaśnią, a może mam co jest bardzo prawdopodobne, tak antymatematyczny umysł, że nie da rady :) Zobaczymy.

  Nie wiedziałam o "mapie wolności". Śmieszne, ale też bardzo smutne, że państwo może wciskać ludziom, że daje im prezenty, a przecież państwo własnych pieniędzy nie ma - ma tylko pieniądze obywateli, czyli że z pieniędzy obywateli finansuje się jakieś mapki, a potem rozdaje jako darmowe prezenty. Zresztą tak jest ze wszystkimi niby darmowymi świadczeniami od państwa... Wyobrażam sobie, jakby na miejscu kancelarii premiera był jeden człowiek niepełniący żadnej funkcji publicznej i zaproponował to samo: "To ja najpierw od was wezmę, a potem z waszych pieniędzy zrobię dla was prezent. Chcecie?". Dobrze, że nie będę mieć w Warszawie telewizora. Nie będę oglądać wiadomości i oszczędzę sobie przykrego widoku. No dobrze, nie ma co się produkować przed Tobą w skargach na rząd. Nie jest to zbyt ciekawy temat, a Ty podobno nie lubisz z dziewczyną o polityce...

  Trzymaj się ciepło. Hey, hey!

  ~ Thais
 • Jeśli chce się pozyskać młodych ludzi ...
  W zeszłym roku i wcześnie pisał na tym portalu wówczas 17 letni Robert Grunholz ze Sztokholmu. Latem przyjeżdżał do Polski. Był też kilka dni u mnie. Chłopak o niezwykłe patriotycznych poglądach. Rozważaliśmy co robić, od czego zacząć, żeby Polska była Polaką. Wtedy powiedział mi, że potrzebne jest lokum w centrum Warszawy w którym moglibyśmy się spotykać o każdej porze dnia i nocy. Miejsce, do którego mogliby do nas przyjeżdżać ludzie z całej Polski i z zagranicy. I jeśli potrzeba, żeby mogli zanocować. Mówił mi, że wynajmował takie mieszkanie w okolicach Pl. Trzech Krzyży i że wcale nie było takie drogie. Coś około 1200, czy 1300zł. To było 2 lata temu w wakacje. On wtedy chodził jeszcze do szkoły i po wakacjach musiał wrócić do Szwecji. Zastanawialiśmy się, czy ktoś nie zechciałby najem takiego lokalu zasponsorować. Powiedział mi nawet, kto był gotów - na zbudowanie struktur pewnej prawicowej, konserwatywnej partii wyłożyć 600 000 zł. Jest to człowiek, który jeszcze półtora roku temu publikował swoje notki na Nowym Ekranie i który być może byłby skłonny zasponsorować takie lokum. Dla człowieka, który obraca milionami, taki wydatek to pryszcz. A przecież środowisko zwłaszcza ludzi młodych powstaje poprzez niekrępujące warunki do spotkań. Młodzi ludzie kontaktom wirtualnym nie wierzą. Potrzebują spotkania w realu. Ponieważ w przestrzeni wirtualnej, można tworzyć różne mistyfikacje. Ludzie, żeby sobie ufali muszą się dobrze poznać. Pan Ryszard Opara proponował nam spotkania w Redakcji.
  Lokal redakcji może być dobry na spotkania oficjalne, stricte służbowe. A my widzieliśmy nasze spotkania prywatne, bez żadnego napięcia, bez stresów, jako grono przyjaciół, które tworzy pewną atmosferę wzajemnej przyjaźni, wzajemnego zaufania. To ma być chata, która tworzy klimat, do którego ciągnie młodych ludzi, bo tam jest inaczej, bo tam jest fajnie. Bo z tymi ludźmi chce się żyć. Takich relacji między ludzkich nie da się zadekretować. Tak powstają silne ruchy nieformalne.
 • jeszcze małe dopowiedzenie
  U młodych ludzi, we wzajemnych relacjach, dużą rolę odgrywają więzi emocjonalne. Spotykają się nie tylko dla ideii, ale także, zeby być razem. I ta potrzeba przynależenia do grupy jest silnym przyciągającym następnnych rówieśników. Dlaczego ważnym spoiwem jest chata, taki dom wschodzącego słońca. Praecież można się spotykać w kawiarniach, pubach, czy jakichś klubach. Otóż, nie zawsze ludzie mają pieniądze, żeby tam iść. Po wtóre, nie wszędzie odpowiada określonym grupom atmosfera, czy obyczje panujące gdzie indziej. Ci ludzie chcą się utwierdzać we właściwych swoim przekonaniom kręgach. Nie chcą się ubrudzić od tamtych, nie chcą by nic z wrogich im ideologii nie przylgnęło do nich.
 • Podoba mi sie ...i kojarzy mi sie z Cywilizaja polska...
  Bo wogole to mi sie kojarzy"
  Rozwalone miasto, ociekajace krwia gruzy, trupy dzieci- cywilizacja judajska jej pokrewne- jak banderowska,hitlerowska... cywilizacje- ktore nie znaja pojecia ....blizni..

  Gadajce slinoklamstwem ekrany i wszechowladniajace oszustwo w opakowaniu hipokryzji..obluda, prostytucja wszelaka stojaca wyzej i zastepujaca doskonala umiejetnoscia wyceny.... moralnos i etyke.,..cywilizacja anglosasska..
  I Procesjomarsz Niepodleglosci z fagamil szalikami i feretronami,,niosacy pod baldachimem wielka gipsowa figure okryta wieloma koronami, szatami zlocistymi, dokonujacymi zawisjasow wsrod opuszczonych fabryk, zakladow , rozwalonych stoczni i kopaln..tratujaca zielska opuszczonych pol..prwadziwa lacinska cywilizaja polska....prowadzona przez spasionych do granic mozliwosci asscetow hipokrytow.
 • @Apacz 02:14:48
  Na początku i ciągle należy przedstawiać sposób wyjścia z niewoli dłużnego, odsetkowego pieniądza opartego na dolarze. Pokazać, że obecna „ekonomia” wykładana na uczelniach do czegoś Polakom jest potrzebna:)
  Pozdrawiam
 • @goodness 12:32:25
  Dziękuję za uwagę. Masz rację.
  Pozdrawiam.
 • Moim zdaniem zamiast albumu, należy zacząć dokładniej liczyć.
  - Mam nadzieję, że wkrótce Polska Demokracja Kwantowa stanie się sławna i za wielką wodą.
  Zacząłem skromnie od zwrócenia uwagi społeczeństwa na cyferki już w 1996 roku „N W S N”, po klęsce zainteresowania, od 1999 roku piszę o demokracji cyfrowej - Polskiej Demokracji Kwantowej i widać w Internecie ogólne zainteresowanie - powstało, Ministerstwo Cyfryzacji, wiele klubów i stowarzyszeń z nazwą Demokracja Cyfrowa, nawet Cyfrowa Polska. To nie magia liczb tak działa, to rzeczywista budowa Świata z cyferek.

  http://democyfro.blogspot.com/

  Poparcie Apacza w sprawach cyfrowych jest czymś wyjątkowo pozytywnym. Może w tym roku uda się wejść do wyższej kultury z dokładniejszym liczeniem, zobaczymy:)
 • @Robert.Grunholz 19:12:55
  Witaj Robert
  Twój głos jest tu bardzo potrzebny. Bardzo dobrze napisałeś.
  Dziękuję Ci.

  Poza tym ładną pogodę mamy. Byłoby dobrze, gdyby nie te smugi na niebie CHEMTRAILS. Czy w Szwecji też tak ludzi opryskują?

  Nade mną, wczoraj i dzisiaj pełno smug chemtrails we wszystkie możliwe kierunki pokiereszowane. Potem rozchodziły się na całe niebo tworząc biało mglistą zasłonę, aż zrobiło się jak w pochmurny dzień i czuło się wyraźny niedobór światła. Ochłodziło się i zerwał się wiatr, jak podczas zaćmienia słońca.
  Pozdrawiam
  Więcej napiszę do Ciebie na mejla.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY