Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 774 komentarze

Żeby Polska była Polską

Jan Szczepanik - Najpierw oddać chwałę Bogu. Następnie wprowadzić Nową Ekonomię: znacjonalizować NBP. Zastopować: chrystofobię, aborcję, gender, przymusowe szczepienia, GMO, opryski chemtrails, multi culti, polityczną poprawność, oraz grabież Polski.

Uratujmy Polskę !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obalmy Neokolonialną Republikę Okrągłostołową.

 

 Stwórzmy Koalicję ponad podziałami. Niech znajdą się w niej  wszystkie ugrupowania; prawicowe, lewicowe, chrześcijańskie, narodowe, a także Nowa Ekonomia, monarchiści, konserwatyści , czy libertarianie.  Stwórzmy Koalicję, by nie dopuścić, żeby jakikolwiek głos oddany podczas wyborów, na naszych przedstawicieli z któregokolwiek ugrupowania mógł przepaść.

Należy się zastanowić, czy tworząc koalicję, lepiej byłoby od razu dołączyć do zwycięskiego pochodu Pawła Kukiza, czy może wpierw  należałoby spotkać się osobno w mniejszych gremiach, a dopiero potem przyjść  do obozu Kukiza.

Wiadomo, że jeśli chcemy odsunąć od władzy Neokolonialny Układ Okrągłostołowy, to musimy się zjednoczyć i wystąpić razem, bowiem siła jest w Narodzie.

Wpierw jednak musimy się skontaktować . Następnie potrzebny będzie lokal, w którym będziemy się spotykać. I pieniądze. Najważniejsi są jednak Ludzie.

Pozytywnie zainteresowanych proszę o kontakt na:  warszawa@nowaekonomia.com

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY