Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 774 komentarze

Żeby Polska była Polską

Jan Szczepanik - Najpierw oddać chwałę Bogu. Następnie wprowadzić Nową Ekonomię: znacjonalizować NBP. Zastopować: chrystofobię, aborcję, gender, przymusowe szczepienia, GMO, opryski chemtrails, multi culti, polityczną poprawność, oraz grabież Polski.

Dlaczego Polacy dokonują tak fatalnych wyborów ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Naród mój ginie, gdyż brak mu poznania. Ile razy chciałem zgromadzić cię, jak ptak, gromadzi swoje pisklęta, ale wyście nie chcieli. Dlatego przyjdą na ciebie dni straszne jakich nie chcesz, ale będzie już za późno by cię ocalić.

 

Bóg powiedział: Jeśli nie będziecie Mnie słuchać to ci, którzy was nienawidzą będą rządzili wami. Wtedy na próżno będziecie siali wasze ziarno, zjedzą je wasi nieprzyjaciele. / Kap 26, 14-17 /
To, że tak się dzieje widzi każdy, kto ma oczy otwarte. Majątek narodowy jest trwoniony. Całe gałęzie przemysłu zniszczone. Nadal trwa przyśpieszona wyprzedaż resztek ‘narodowych sreber’, czyli najcenniejszych składników naszego narodowego majątku, a mimo to dług publiczny Polski stale rośnie i przekroczył już sumę 3 bilionów złotych. Nie ma już stoczni, służba zdrowia w rozsypce. Dwadzieścia kilka kopalń zalanych wodą. Coraz więcej Polaków, żyje w nędzy, a 10 milionom zagraża ubóstwo. Za granicę za chlebem uciekło już 7 milionów zwłaszcza młodych i wykształconych. W tym roku do wyjazdu szykuje się milion dwieście tysięcy absolwentów szkół. Powstaje luka pokoleniowa. Młode małżeństwa nie mają mieszkań, nie mają gdzie rodzić. Polska wymiera. Agenturalne władze oficjalnej Warszawy zgodziły się wypłacić żydom za frajer horrendalne  sumy pieniędzy bo, aż około sześćdziesięciu kilku miliardów dolarów. Coraz częściej polskie rodziny są eksmitowane na bruk. Coraz więcej małżeństw się rozpada. Codziennie w Polsce ginie statystycznie 6 osób, które nigdy się nie odnajdują. Dziewczyny porywane są i sprzedawane do burdeli, a inni do pozyskiwania ich organów.

Tak mówi Bóg: Gdyby mój lud Mnie posłuchał i kroczył Moimi drogami, natychmiast zgniótłbym ich wrogów i obróciłbym rękę przeciw ich przeciwnikom. A Mój lud bym karmił tłustością pszenicy i sycił miodem z opoki. /Ps 81, 14-17/

Dlaczego Polacy dokonują tak fatalnych wyborów?

W referendum uwłaszczeniowym wzięło udział zaledwie 35% uprawnionych, przez co referendum zostało uznane za nieważne, natomiast za akcesją do UE opowiedziała się większość. Podobnie głosują Polacy w wyborach prezydenckich i parlamentarnych.

Dlaczego wybierają ludzi złych, nikczemnych, którzy okradają i niszczą Polskę? Dlaczego wybierają ludzi, którzy nas nienawidzą? I tak podczas każdych wyborów głosują na te same  wrogie, antypolskie partie.
Widać jak ci ludzie zostali odmóżdżeni. Świadczy to o tym, że chodzą w jakiejś strasznej ciemności. W ciemności można wmówić człowiekowi, że czarne to białe, a białe to czarne. Tak, bo w ciemności nic nie widać. Dlatego potrzebne jest światło, czyli wiedza, informacja, poznanie.

Dlatego Bóg się uskarża i woła: Naród mój ginie z powodu braku poznania. /Oz 4, 6 /

I mówi: Przeciw tobie kapłanie skargę podnoszę. /Oz 4, 4 /

Adam Michnik powiedział: Polska będzie taka, jaki będzie polski Kościół.  I w tym przyznaję mu 100% rację. Niestety polski Kościół i nie tylko polski, został zinfiltrowany przez synagogę szatana.

Jot Pe dwa podczas swego długiego pontyfikatu namianował nam bardzo wielu antybiskupów z Antykościoła  Michnika.

Pamiętacie jak ci „nasi biskupi” pozdejmowali krzyże ze swych piersi, by nie gorszyć Starszych Braci  Jot Pe II i wybrali się do Brukseli by się układać i cudzołożyć z Ladacznicą, której na imię Unia Europejska?

Co oni dostali za to, nie wiem, ale coś musieli dostać, skoro obecnie w Polsce można publicznie bluźnić przeciw Bogu, przy zupełnym milczeniu Episkopatu. Zauważył to nawet prof. Bogusław Wolniewicz.

https://www.youtube.com/watch?v=NoPXsv8TCnw

Dziwnym też było nakłanianie przez Episkopat wiernych do przystąpienia do UE.

A potem sam Jot Pe II namawiał Polaków do oddania swej suwerenności w ręce naszych wrogów.

I niestety stało się, że POPiS wybrany przez odmóżdżony ciemny lud dokonał zdrady Polski poprzez parafowanie i ratyfikację Traktatu Lizbońskiego.

Synagoga szatana usiłuje kontrolować wszystkie struktury religijne, państwowe i społeczne.

Są pewne symptomy, które wskazują na ich znaczący wpływ na Stowarzyszenie WPS. Proszę zauważyć, że podobnie jak Banksterzy z Globalnej Kliki zwalczają Kościół Chrystusowy, choćby na tym oto przykładzie  https://www.youtube.com/watch?v=2XXKle4DyWs podobnie w sposób permanentny czyni to Stowarzyszenie „Wierni Polsce Suwerennej”.
Ciągle imputują chrześcijaństwu, że Kościół Chrystusowy miałby być założony przez judaizm talmudyczny celem ogłupienia narodów i poddanie ich pod panowanie Antychrysta i Synagogi Szatana.

Twierdzenie takie jest nielogiczne, ponieważ sam  założyciel Kościoła Chrześcijańskiego – Jezus Chrystus jak i Jego uczniowie w dość jasny sposób przestrzegali nas przed popadaniem pod wpływy judaistyczne.

To właśnie Jezus powiedział: że oni diabła mają za ojca. / J 8, 44 /
To Jezus nazwał ich synagogą szatana. /Ap 2, 9 i 3, 9 /

To apostoł narodów św. Paweł napisał: Żydzi zabili Pana Jezusa i proroków, i nas także prześladowali. A nie podobają się oni Bogu i sprzeciwiają się wszystkim ludziom. Zabraniają nam przemawiać do pogan celem zbawienia ich: tak dopełniają zawsze miary swych grzechów. Ale przyszedł na nich ostateczny gniew Boży. / Tes 2, 15-16 /

Ja tak samo jak Grzegorz Braun jestem za rozdziałem władzy kościelnej od państwowej, ale nie za rozdziałem Kościoła od państwa, ponieważ Kościół to miliony Polaków. W przypadku rozdziału Kościoła od państwa, byłoby to rugowaniem chrześcijan z życia państwowego i pozbawienie ich w pełni praw obywatelskich.

Permanentne atakowanie wiary chrześcijańskiej w publikacjach „Wierni Polsce Suwerennej” rozbija i dzieli Polaków, co nie służy dobru Polski, ale naszym wrogom.

A my winniśmy się jednoczyć i we wspólnej koalicji podczas wyborów parlamentarnych odsunąć od władzy układ magdalenkowo-okrągłostołowy. Natomiast propagowanie bojkotu wyborów to oddanie władzy walkowerem wrogom Polski.

KOMENTARZE

 • Fatalne wybory Polaków
  Kiedyś było jeszcze inne referendum, pod hasłem 3XTAK, którego wyniki zostały sfałszowane, co dzieje się w każdych wyborach od tamtego czasu. Oto odpowiedź na pytanie w tytule notki.
 • Nie potrafię zrozumieć
  dlaczego tzw. ludność na zachód od Wisły (z grubsza) regularnie wybiera Polsce władzę złodziei i sprzedawczyków.
  Czyżby tam mieszkali folksdojcze ?
 • @Lotna 18:31:52
  A co powiesz na to? Czy to też fałszerstwa?

  Oto sondaż uliczny z Białegostoku
  https://www.youtube.com/watch?v=ZKoLfyCf3zY

  A ten z Warszawy
  https://www.youtube.com/watch?v=di_kq7E2U5A
 • Jodu brak powoduje niemożliwość przejścia....
  kilku stopniowego wnioskowania przyczynowo skutkowego.
  Świetna analiza na poziomie duchowym a na fizycznym nie rozpoznawane matołectwo. Związki przyczynowo skutkowe są rozerwane. Obserwuje to na co dzień w każdym aspekcie. Koziołka Matołka każdy lubi ale nie chciałby z nim żyć na co dzień.
  Dane mi zostało zbadać i pojąć tę przyczynę dogłębnie.
  Jeszcze wyraźniej występuję ona na Ukrainie co oznajmiają funkcjonujące słowa durak i pridurak. Władze czyli gang korzysta z tego. Zachęcam do wypicia po kropelce na czczo rano jodku potasu. Dopiero po 2 buteleczkach pojawi się jasność myślenia, kojarzenia i możliwość pojmowania długiego łańcucha przyczynowo skutkowego.
  Kto uwierzy będzie zbawiony. A na poziomie duchowym, jak się czyta, co napisane jest ? Post i modlitwa, wszystko inne nie zadziała.
 • @Jan Szczepanik 19:04:03
  No cóż, za dobrze to nie wygląda, ale w Białymstoku przepytywani byli w większości ludzie starsi, przeszkoleni przez telewizornię, którzy prawdopodobnie nawet nie mają w domu komputerów, a w Warszawie było znacznie lepiej, także jak chodzi o przekrój pytanych o zdanie. Poza tym, ludzie boją się mówić, co myślą, nie mają zaufania do osoby z mikrofonem i kamerą - jeden ankietowany odpowiedział: powiedziałbym, ale chcę jeszcze pożyć.

  Wniosek taki, że z jednej strony - propaganda mediów głównego nurtu odgrywaj wielką rolę na poglądy starszych (choć nie tylko starszych) Polaków i często brak jest jakiegokolwiek zaangażowania i zainteresowania polityką, co w dużym stopniu może być pozostałością po socjalizmie.

  Jestem przekonana, że praca u podstaw dałaby doskonałe rezultaty, ale świadomi Polacy musieliby się w nią zaangażować. Tu jest przykład: http://www.pobudka.org/

  Orban nie wygrał wyborów na Węgrzech ni z gruszki ni z pietruszki, bo Węgrzy są tacy mądrzy i wspaniali, ale dlatego, że została przeprowadzona kilkuletnia kampania uświadamiani społeczećstwa, po tym, kiedy, jak to Orban się wyraził, zostało sprzedane niemalże wszystko, co było cięższe od powietrza.
 • @Lotna 00:42:36
  "została przeprowadzona kilkuletnia kampania uświadamiani społeczećstwa, po tym, kiedy, jak to Orban się wyraził, zostało sprzedane niemalże wszystko, co było cięższe od powietrza."

  Pragnę tylko przypomnieć, że kampania zaczęła się od... afery taśmowej. Ten załgany czerwony pierdolec będący wtedy premierem mówił o ciągłym kłamstwie... Węgrów zabolało to bardziej niż Polaków ta kupa kamieni.
  Ale... skąd wzięły się taśmy? ;-)

  Światło na to rzucił Michalkiewicz, który powiedział, że Węgrzy za wodę z Dunaju musieli płacić francuskiej firmie... Jak doszło do takiego absurdu to musiały być i inne i tamtejsza bezpieka została wyślizgana z dochodów w rozmaitych spółkach państwowych i nie zostało im nic innego jak znów postawić na własny naród i puścić z torbami rządzących
  poprzez właśnie ujawnienie taśm i promowanie w mediach Orbana. Problem w tym, że Węgrzy znów będą musieli odbudowywać w pocie czoła, to co zostało rozkradzione. Wcześniej bezpieczniackim ścierwom nie przyszło do popierdolonych łbów, że przez zachód zostaną potraktowani tak, jak oni potraktowali własny Naród. Ciekawe kiedy "nasze" trepy to pojmą i czy w ogóle. Bo to, że w ścierwomediach promowane są osobniki ziejące kretynizmem lub zdradą nie jest spowodowane przez społeczeństwo tylko przez wajchowych. Klasycznie należą do trzech stronnictw....W Polsce są bardziej zawzięci, bo i to środek Europy. Dlatego taśmy o kamieniach nie wystarczyły. Musi być coś mocniejszego. Ciekawe co to będzie.....

  Ukłony

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY