Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 774 komentarze

Żeby Polska była Polską

Jan Szczepanik - Najpierw oddać chwałę Bogu. Następnie wprowadzić Nową Ekonomię: znacjonalizować NBP. Zastopować: chrystofobię, aborcję, gender, przymusowe szczepienia, GMO, opryski chemtrails, multi culti, polityczną poprawność, oraz grabież Polski.

Dlaczego Was to nic nie obchodzi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powiedziano, że nas ma tu ma nie być. Oficjalna Warszawa może użyć przeciw nam obcych wojsk i policji. Zbliża się ostatnia szansa, pokonania ich w sposób pokojowy w jesiennych wyborach. Obudźmy się, póki nie jest jeszcze za późno.

 

 


Myślałem, że może p. Ryszard Opara wyjdzie z jakąś konkretną inicjatywą, a tu totalna cisza. Cóż, szkoda, że takie szanse się zaprzepaszczają. I może już ostatnie. Wokół Kukiza powstaje koalicja. Moglibyśmy stworzyć wspólne ugrupowanie i do niego dołączyć. Ale ktoś musiałby nas zebrać. Przecież nie zbierzemy się na ulicy żeby dyskutować i podejmować decyzje. Potrzeba pieniędzy na wynajęcie jakiejś Sali. Naród spauperyzowany – nie ma pieniędzy na zorganizowanie się i wyartykułowanie swoich postulatów.

Dochodzą słuchy, że nas Polaków ma tu nie być. Tymczasem kłócimy się i dzielimy o sprawy podrzędne. A przecież chodzi o odsunięcie od władzy Układu magdalenkowo-okrągłostołowego i uchwalenia Nowej Konstytucji propolskiej.

Można by zgłaszać różne postulaty, przedyskutować je i przegłosować, ale trzeba by się wpierw zebrać.

KOMENTARZE

 • @Jan Szczepanik
  Panie Janie

  Nie jest tak źle. Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych działa. Jeśli jest Pan zainteresowany prześlę Panu przetłumaczony raport Frosti Sigurjonssona. To podstawa.
 • Niestety, ale...
  obawiam się, że Kukiz poza estradą, nie ma niczego do powiedzenia. Do prowadzenia takiego kraju jak Polska, nie wystarczy zwykła popularność estradowa i parę chwytliwych sloganów.
  Myślę, że My Polacy powinniśmy zacząć odbudowę Polski, od odkłamania naszej historii. Nasze klęski, narodowe tragedie biorą się stąd, że my Polacy nie znamy swojej historii.
  Jest takie powiedzenie, że jeżeli naród nie zna, lub nie szanuje swojej historii, to skazuje się na powtórne jej przeżywanie. Myślę, że w Polsce to powiedzenia spełnia się aż nadto dobitnie.
  Chyba nie ulega wątpliwości, że główne siły niszczenia Polskości, skierowane są właśnie na tą dziedzinę.
  Zwróćmy uwagę, jak niszczy się naszą kulturę narodową (chociażby tylko ta niedawna afera, ze sprzedażą Polskich Nagrań w obce, niepolskie ręce). To jest następna dziedzina walki z Polskością.
  Zwróćmy uwagę, jak niszczy się filary polskiej państwowości. Jak niszczy się Pocztę Polską, niby w imię wolnego rynku, wprowadzając na nasz rynek In Post, który barwami przypomina Deutsche Post...
  Myślę, że każdy z nas, gdyby się rozejrzał, to zobaczyłby z czym należy walczyć by Polska przetrwała.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 20:51:16
  ZLE MYŚLISZ o KUKIZIE !! bardzo zle !!. Mało !! wyrządzasz mu krzywdę !!. GDYBYŚ WIEDZIAŁ .......
 • @ninanonimowa 21:28:59
  "GDYBYŚ WIEDZIAŁ ......."

  No właśnie... co wiedział? Proszę się wysłowić/wypisać. To może pomóc wielu ludziom w określeniu poglądów.

  Proszę o-------------- KONKRETNĄ! ----- odpowiedź.

  Ukłony.
 • @Jan Paweł 20:51:16
  "obawiam się, że Kukiz poza estradą, nie ma niczego do powiedzenia. Do prowadzenia takiego kraju jak Polska, nie wystarczy zwykła popularność estradowa i parę chwytliwych sloganów."

  Ale mnie Pan natchnął. Oczywiście zgadzam się w zupełności z tym stwierdzeniem, ale... gdyby tak Kukizowi podmienić "wytyczne" i zacząłby chłopak śpiewać z innego klucza? Oczywiście z naszego, propolskiego.

  Ukłony
 • @ninanonimowa 21:28:59
  Szczerze mówiąc, nie zadałem sobie trudu, by prześledzić jego "karierę" polityczną. Szkoda mi czasu na takie kurioza. Wystarczyło mi to że pojechał na Majdan. I nie ma znaczenie to, że może teraz żałuje, że się pomylił itd. Wykazał się brakiem odpowiedzialności politycznej. Czy można mieć zaufanie do takiej osoby która najpierw działa a potem myśli? Czy jak wyśle młodych Polaków na wojnę z Rosją i potem, gdy wrócą w trumnach powie że się pomylił, to też będzie usprawiedliwiony?
  Mąż Stanu nie może się mylić, bo pomyłka na takim już szczeblu może kosztować nas Naród Polski, bardzo dużo.
  A chyba Nino, zgodzisz się ze mną, że my Polacy nie możemy już pozwolić sobie na pomyłki. Pomyliliśmy się w 1980, potem w 1989 i chyba wystarczy, bo do trzech razy sztuka. To nie jest gra komputerowa.
 • @Jasiek 21:39:54
  może sparafrazuje Władysława Gomułkę : studenci do nauki, robotnicy do hal fabrycznych a... pieśniarze, różnej maści aktorzyny itd do chałtur:-)
  Pozdrawiam
 • @ninanonimowa 21:28:59
  Co niby mamy wiedzieć Nino?
  Jak na razie to słyszałem, że podobno stoi za nim Schetyna i paru innych aparatczyków PO. Tak więc także był bym wdzięczny za rozjaśnienie w tej sprawie.
 • @Jan Paweł 21:45:32
  Słowa Gomułki, które Pan przytoczył są znaczące. Pojawia się jednak problem, kto nam kształtuje naukę studentów, kto ustawia produkcję w halach, kto każe śpiewać (w tym i Kukizowi) z danego klucza. Myślę/widzę że to nie są Rosjanie. Anglosasi? Masoni? Usrael? Coś w tym chyba jest na rzeczy.

  Ukłony
 • @Jasiek 22:36:50
  Myślę, są to ci którzy przejęli naszą przestrzeń gospodarczą. a jak wiemy, nie są to Rosjanie. Czyje są banki, hipermarkety? Kto przejął lub zlikwidował całe nasze gałęzie gospodarki?
  Dobrej nocy
 • @Jan Paweł 23:02:54
  "Dobrej nocy"

  Mimo otaczającej nas rzeczywistości odpowiem: wzajemnie.
 • ------Kukiz -mógł zostać CELEBRYTOM naprzykład !
  --mieszka na wsi wśród KRESOWIAKÓW , obchodzi go miejscowa społeczność i PROBLEMY z MNIEJSZOŚCIĄ NIEMIECKĄ !!!! ma POLSKIE SERCE i SZLACHETNOŚĆ w sobie . Od lat -ZA DARMO współpracuje ,wspiera NAJPRAWDZIWSZEGO KSIĘDZA pod słońcem !! w Parafii w Szczepanowicach dzielnicy Opola. Kukiz skromnie bez rozgłosu codziennie pracuje na rzecz POLSKIEJ SPOŁECZNOŚCI .
  W życiorysie Kukiza są momenty ,gdy wsiadał w pociąg do Berlina i tam ! na budowach zarabiał na RODZINĘ !.
  Politycznie każdy dorasta w swoim czasie ! ŚRODOWISKO przede wszystkim kształtuje opinie . Kukiz był na Majdanie fakt !! ale kto ? z nas ROZUMIAŁ !! wówczas o co chodzi z Majdanem ??.

  Nas dzisiejszych wymądrzalskich wykręcili jak chcieli, przy pomocy matki boskiej w klapie ?. Łatwo się rozgrzeszyliśmy !! zbyt łatwo !.
  ------------------------------
  NIKT ! NIKT ! od 1989r nie dokonał ! tego co Kukiz ! OBUDZIŁ NARÓD ! MŁODZIEŻ !
  ---------WESPÓŁZESPÓŁ z nim !! tylko da się dzisiaj POKONAĆ OKUPANTA tylko z Kukizem !

  -----------------------------------ZGODA BUDUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!

  NIE OBRAŻAJCIE Kukiza !! jest JEDNYM z NAS !! mówicie ,że nie nadaje się na stanowisko rządowe ?.

  CZYLI CI !! wszyscy dotychczasowi byli lepsi ?? Człowiek o polskim sercu !! NIE DA ZROBIĆ KRZYWDY ani Polakom ani Polsce .

  Człowiek inteligentny a Kukiz NIM JEST !!! WIE do kogo zwrócić się o DORADZDZTWO itd,itp.

  Ps. Pawełku dla Cibie- patrz na datę / i robię to ja antyklerykał ::))/

  http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090907/POWIAT01/25087747

  Kukiz ODCIĄŁ się JEDNOZNACZNIE od Schetyny
  Ojciec Schetyny /AK/z wielkimi honorami odbywał się pogrzeb w Opolu w kościele na Górce !.
 • @ninanonimowa 13:06:11
  Nina, przeczytałem ten materiał. Wg mnie, to jak na obchody 80-lecia parafii, za dużo rozrywki a za mało modlitwy. Jak zresztą wszędzie obecnie w parafiach. Święta kościelne coraz bardziej przypominają te świeckie. Dochodzi już do tego że:
  https://marucha.wordpress.com/2015/05/24/wielka-orkiestra-swiatowej-mlodziezy/
  Czy to ma nas przybliżać do Pana Boga?
 • @Jan Paweł 14:06:22
  ---Bóg gdy uzna !! SAM przyjdzie do Ciebie !! PO CZYNACH Pawełku !! po czynach !!.
 • @ninanonimowa 16:19:03
  Czuję, że Paweł Kukiz jest szczery. Ufam mu. Widzę u niego jak robi postępy w miarę zdobywania wiedzy. Wprowadza korekty. Widzę jak jest coraz mądrzejszy. Podobają mi się jego nowe odkrycia., przemyślenia i to że idzie z prawdą.
 • @Jan Szczepanik 23:54:32
  Teraz zawiodłem się na nim na maksa, po tym jak wystawił kandydaturę bluźniercę Liroja na podła.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY